Ga direct naar inhoud

A10: onderhoud 2e Coentunnel

Van 12 juli tot en met 15 september is de 2e Coentunnel (A10) richting Amsterdam Noord gesloten vanwege werkzaamheden. Verkeer kan niet door de tunnel van Amsterdam West naar Amsterdam Noord.

Deelscooters en een extra pont

Het verkeer wordt in die periode omgeleid via de A10 West richting A10 Zuid, A10 Oost en A10 Noord. Dit zijn maatregelen die zijn getroffen om de overlast te beperken:

Fietsers en brommers op de Hempont
Fietsers en brommers op de Hempont

Wat gaat er gebeuren?

De 2e Coentunnel bevat beton dat bij extreem grote brand minder brandwerend kan zijn. Daarom worden er hittewerende platen geplaatst. Dat gebeurde vorige zomer ook al. Toen deed Rijkswaterstaat dit in de wisselbuis. Vanaf 12 juli gaan ze dit doen in de oostelijke buis. Ook wordt het asfalt vervangen en komt er nieuwe verlichting en camera’s.

 Verbindingsboog A10 – A8

Ook aan de verbindingsboog A10 Noord (na afrit 18) – A8 wordt gewerkt. Dit is wel slechts op 2 nachten, namelijk op 11 juli en 12 juli van 21.00 tot 05.00 uur. Het aantal rijstroken wordt daar uitgebreid van 2 naar 3 rijstroken.

Meer informatie

Bekijk de projectpagina voor meer informatie over de werkzaamheden en de hinder voor het verkeer.

Kaart met de afsluiting van de Coentunnel, nachtsluitingen van de A8 en omleidingen
Kaart met de afsluiting van de Coentunnel, nachtsluitingen van de A8 en omleidingen