Ga direct naar inhoud
Cover foto van Wibautstraat / kruising Ringdijk omleiding

Wibautstraat / kruising Ringdijk omleiding

Gemeente Amsterdam gaat het kruispunt van de Wibautstraat met de Ringdijk opknappen. De gemeente verbetert de weg, het fietspad en de verkeerslichten.

Wanneer

  • Afsluiting ’s nachts: Van woensdag 7 oktober tot en met vrijdag 9 oktober is de weg elke nacht van 22.00 tot 06.00 uur dicht.

  • Afsluiting dag en nacht: Van vrijdag 9 oktober 22.00 uur tot en met vrijdag 23 oktober 16.00 uur is de Wibautstraat helemaal dicht voor auto’s. Dit geldt tussen het Prins Bernhardplein en de President Steynstraat.

Bereikbaarheid en gevolgen voor verkeer

Route stad in

  • Via de A10, S114, IJburglaan, Piet Heintunnel, S100 (Panamalaan), Mauritskade naar het Rhijnspoorplein.

  • Of via de Gooiseweg, Berlagebrug, Vrijheidslaan, Churchilllaan, Apollolaan, Hobbemakade naar de Stadhouderkade.

Route stad uit

  • Via de S100 (Mauritskade), Panamalaan, Piet Heintunnel, S114, IJburglaan naar de A10.

  • Of via de Stadhouderkade, Hobbemakade, Stadionweg, Diepenbrockstraat, Europaplein naar de A10.

Meer informatie

Kijk op de projectpagina van gemeente Amsterdam.

Op de kaart

Meer informatie


Aanvullende projectinformatie

Aanvullende informatie bekijken Let op! Deze link opent in een nieuw tabblad